Omega oficiální olympijskou časomírou až do roku 2020

Omega a olympijské hry. Tandem, který trvá již od OH v Los Angeles v roce 1932, bude sportovce i diváky provázet i nadále. Představitelé společnosti tento týden prodloužili smlouvu s Mezinárodním olympijským výborem do roku 2020. Logo Omega z olympijských stadionů tedy jen tak nezmizí.

Dokument o další kooperaci byl podepsán dne 25.září v olympijském muzeu v Lausanne za účasti vrchních představitelů skupiny Swatch Group, Nicolase G.Hayeka staršího (předseda představenstva), Nicka Hayeka mladšího (ředitel), presidenta značky Omega a samozřejmě prezidenta MOV Jacques Roggea.

Celý slavnostní ceremoniál začal, když J. Rogge spolu předsedou Swatch Group rozezněli jeden z olympijských zvonů, který při sportovních kláních signalizuje finálové kolo závodu.
Jacques Rogge, který hodlá pozici prezidenta MOV opustit po londýnských hrách v roce 2012, v úvodním projevu hovořil o výborných výsledcích spolupráce se švýcarskou hodinářskou společností. „Sportovní výkony musejí být odměřovány přesně, jde o univerzální hodnoty, kterým rozumí každý. Sto metrů zaběhnutých za 9.58 sekundy znamená totéž pro všechny ve všech koutech světa,“ uvedl Rogge.


 

Zdroj: WatchTime.com

Značky: Novinky, Omega