wink

wink

Novinky / Rolex

Rolex Daytona z Thajska aneb příběh jedněch replik

Kamarád jede na dovolenou do Asie a vrací se s hodinkami. Jsou jimi Rolex Daytona. Nedovezl je však sobě, ale vám. Potud krásný příběh, a sen mnoha z nás. Již při prvním shledání ale úsměv z vašich rtů mizí a jakmile se vám "Daytony" dostávají do rukou, je jasno – jedna z milionů replik si vás právě našla.

Být mezi známými proslulý zálibou v hodinkách může generovat i legrační příhody. Zejména pokud se některý z nich vypraví na dovolenou do asijských zemí, kde se fejkům daří jako u nás houbám po dešti, a během procházky po nábřežní kolonádě je u pouličního prodejce zahlédne. Rolexky, o kterých tak často mluvíte. Ne tak úplně znalý cenových relací zato  poblouzněn nápadem udělat radost svému blízkému tak po chvilce od stánku odchází s jedinečným úlovkem, který nakonec v peněžence zas takový průvan nezpůsobil. Jeden by až řekl, že peněz v kapsičce přibylo wink.

Takový příběh se přihodil členovi fóra TZ-UK s přezdívkou Billyloves2boogie, který se o něj jakožto milovník hodinek podělil s ostatními. Hodinky obratem podrobil důkladné "analýze" a za pomocí kladiva se rozhodl otestovat pevnost pouzdra i tahu. Jak to dopadlo, napoví následující fotky, jisté však je, že dárce by z takovéhoto testu zřejmě radost neměl…smiley

Nepřehlédněte  De Bethune DB27 Titan Hawk. Jestřáb míří do Basileje

Tyhle

Hodinky, kámen a kladivo aneb k zatěžkávací zkoušce vše připraveno

Thajské rolexky, tedy spíše co z nich zbylo

Zdroj: TZ-UK.com

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*