dynamic

  • warning: array_map() [function.array-map]: Argument #2 should be an array in /hosting/www/chronomania.cz/www/modules/system/system.module on line 1015.
  • warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.
Use this tag to highlight an article in the Dynamic Display Block

Panerai L'Astronomo: nejneobyčejnější ze speciálních

Picture by: 
www.panerai.com

Modelová nabídka manufaktury Panerai je velmi rozmanitá a v oficiálním katalogu na webu jsou kromě historických modelů a kolekcí současných i speciality. Právě zde se ukrývají hodinky s největším počtem komplikací. Jmenují se Panerai L'Astronomo.

Bell & Ross v Basileji: vintážní hodinky do kapsy, BR01 v menším i v keramice a limitovaná edice Red Radar

Picture by: 
www.bellross.com

Francouzsko-švýcarská hodinářská značka Bell&Ross platí za tradičního výrobce vojenských hodinek. Výběr je opravdu pestrý, k posledním počinům patří oživení hodinek, kterou příslušníci armády používali již ve dvacátých letech minulého století. V Basileji bylo ale novinek uvedeno mnohem víc.

Rolex v Basileji: Explorer II ve větším, Yacht-Master II a Daytona ve zlatě Everose

Picture by: 
www.rolex.com

Každoroční výstava v Basileji je místem, kde hodinářské a šperkařské značky ukazují své novinky, to nejlepší čím by mohly zlákat co nejširší spektrum klientely. Se zajímavými novinkami logicky přispěchala i proslulá značka Rolex a rozhodně bylo nač se dívat.

Šéf F1 Ecclestone přepaden a okraden. Zbitou tvář ukázal v reklamě Hublot

Picture by: 
usatoday.com

Čtyřiadvacátý listopad tohoto roku si nejspíš navždy bude pamatovat šéf prestižního seriálu Formule  1 Bernie Ecclestone. Osmdesátiletého muže si totiž při jeho cestě z londýnské kanceláře vytipovala čtveřice vítečníků, kteří mu během chvilky uštědřili pár dobře mířených ran a kopanců a okradli jej. Ecclestone uvedl, že přišel o šperky v ceně asi šesti milionů korun.

TAG Heuer a nový strojek Calibre 1887. Podobnost s kalibrem Seiko TC78 čistě náhodná?

Picture by: 
tagheuer.com

Minulé dny byly pro společnost TAG Heuer poměrně perné. Nejenže představila reedici modelové řady Silverstone, stihla totiž slavnostně odhalit i nový firemní kalibr s označením 1887, který si v nadcházejícím roce odbude svou premiéru v nových modelech oblíbené řady Carrera.

Syndikovat obsah