Panerai

  • warning: array_map() [function.array-map]: Argument #2 should be an array in /hosting/www/chronomania.cz/www/modules/system/system.module on line 1015.
  • warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.

Panerai staví novou továrnu ve Švýcarsku. Stane se domovem 290 hodinářů

Picture by: 
panerai.com

Officine Panerai, známá to hodinářská manufaktura s italskými kořeny, oznámila stavbu nových výrobních prostor v horské oblasti nad švýcarským městem Neuchâtel. Stavba a přípravy prostor k návrhu a produkci vysoké hodinařiny zaberou asi rok a půl, otevření je tak v plánu na konec příštího roku.

Panerai Radiomir 10 Days GMT. Limitka k otevření nových butiků na Floridě

Picture by: 
panerai.com

Návštěvníci butiků Panerai budou moci zanedlouho obdivovat další zajímavý kousek původně italské značky. Nové Radiomir 10 Days GMT s manufakturním strojem s vysokou rezervou chodu budou vydány k příležitosti otevření dvou monobrand butiků na Floridě.

Officine Panerai spouští novou reklamní kampaň

Picture by: 
panerai.com

Officine Panerai před nedávnem představila svou novou reklamní kampaň, která vezme zejména v domovské Itálii útokem všechna tištěná média. V předvánočním období, které tradičně bývá prodejně nejsilnějším v roce je to rozhodně strategický tah, byť je jméno Panerai mezi milovníky hodinek proslulé víc než dost.

Panerai v dramatu Trust od Davida Schwimmera

Picture by: 
tqn.com

David Schwimmer sice navždy zůstane známý hlavně jako jeden z přátel ze stejnojmenného seriálu,  přesto je v posledních letech aktivní i jako režisér. Po vydařené sérii Little Britain USA se pustil na vážnější dílo. Výsledkem je drama Trust, ve kterém jsou k vidění hodinky Panerai.

Panerai Radiomir 8 Days GMT pro vítěze závodu Classic Yacht Challenge

Picture by: 
paneraiclassicyachtschallenge.com

Officine Panerai je klíčovým sponzorem prestižního seriálu Classic Yacht Challenge již od roku 2005. Každoroční závod sestává z celkem deseti klání, během kterých si mezi sebou na svých plavidlech poměří síly tisíce ať už profesionálních nebo amatérských závodníků. Vítězové přitom kromě věhlasu a uznání získají i vysoké modely z nabídky Panerai.

Panerai Luminor 1950 Pangaea Submersible Depth Gauge

Picture by: 
panerai.com

Prestižní značka Panerai, které typická poduškovitá pouzdra hodinek zajistila nesmrtelnost a snadnou identifikaci, kromě své běžné produkce svým fanouškům čas od času připraví i nějakou specialitku. Takovým neobvyklým modelem jsou i Luminor 1950 Pangaea Submersible Depth Gauge.

Panerai L'Astronomo: nejneobyčejnější ze speciálních

Picture by: 
www.panerai.com

Modelová nabídka manufaktury Panerai je velmi rozmanitá a v oficiálním katalogu na webu jsou kromě historických modelů a kolekcí současných i speciality. Právě zde se ukrývají hodinky s největším počtem komplikací. Jmenují se Panerai L'Astronomo.

Panerai Radiomir 3 Days Platino 47 mm. Tajemné hodinky z třicátých let ožívají

Picture by: 
www.panerai.com

V Officine Panerai kdysi ve třicátých letech minulého století zhotovili tajemnou verzi hodinek Radiomir a to pouze v počtu dvou kusů. Unikátní bylo zejména provedení číselníku, které se už u hodinek Panerai od té doby neopakovalo. Až doposud, kdy značka uvedla Radiomir 3 Days Platino rozměru 47 milimetrů.

Panerai vzdává hold Los Angeles a New Yorku limitovanými edicemi hodinek

Picture by: 
www.panerai.com

Panerai chystá nové limitované edice hodinek, kterými vzdá hold dvojici amerických velkoměst. Speciální edice se kromě velmi omezeného počtu kusů liší motivem na víčku pouzdra. Jedna verze bude dostupná v losangeleském butiku, druhá pak v New Yorku.

Syndikovat obsah