IWC

  • warning: array_map() [function.array-map]: Argument #2 should be an array in /hosting/www/chronomania.cz/www/modules/system/system.module on line 1015.
  • warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.

IWC Big Pilot a Mark XVI ve speciální rodinné edici

Picture by: 
iwc.com

Manufaktura IWC s ústředím ve švýcarském Schaffhausenu opět dokazuje, že to jsou právě letecké hodinky, jež jsou pro značku naprosto klíčové, pověstnou alfou-omegou. Poslední příspěvek do této skupiny hodinek ale není novým modelem, jde o speciální edici pilotních hodinek pro otce a syna.

IWC Big Pilot DFB. Oficiální časomíra německého fotbalového týmu

Picture by: 
iwc.com

Hodináři ze švýcarského Schaffhausenu připravili pro příznivce fotbalu speciální edici oblíbeného modelu Big Pilot nesoucí jméno německé fotbalové unie Deutscher Fußball-Bund. Vyrobeno bude pouze 250 kusů a cena každého z nich možná až 18 tisíc dolarů.

IWC Big Pilot Muhammad Ali. Unikát s podpisem legendárního šampiona

Picture by: 
canvasprintart.co.uk

Letošní se u IWC Schaffhausen nese ve znamení přílivu nových leteckých hodinek. O jedněch takových je i dnešní článek. Rozhodně to ale nejsou obyčejné hodinky nebo byste tak snad unikátní Big Pilot s podpisem boxerské legendy nazvali?

IWC Mark XVII. Legendární letecké hodinky dospěly

Picture by: 
iwc.com

Od pondělí v Ženevě probíhá pravidelná hodinářská výstava SIHH, kterou pořádá koncern Richemont a stánek IWC se nese ve znamení nové kolekce leteckých hodinek. Kromě zbrusu nových kousků jsou k vidění také známé modely, které prošly faceliftem.

IWC TOP GUN Miramar jsou nové pilotky s in-house strojkem

Picture by: 
iwc.com

Velký průměr pouzdra, jednoduchý a přehledný číselník, často bez komplikací a nejlépe textilní řemen. To je stručná definice leteckých hodinek, dalšího notně oblíbeného typu časomíry. IWC TOP GUN patří k nejoblíbenějším svého druhu a právě tyto hodinky se letos dočkají výrazné proměny.

IWC Portuguese Sidérale Scafusia: ty nejkomplikovanější

Picture by: 
iwc.com

Hodinářská manufaktura IWC představila hodinky, které po právu sám šéf značky označuje za nejsložitější časomíru, která kdy z dílen výrobce vzešla. Kromě královské komplikace tourbillon a běžného ukazatele času totiž dává přehled i o času hvězdném.

Finančníci z Wall Street nosí Porsche Design a IWC Portofino

Picture by: 
margincallmovie.com

Nový film Margin Call režiséra J.C.Chandora je jakousi sondou do života několika finančníků z Wall Street z doby před začátkem finanční krize. Kromě hvězdného obsazení a skvělých hereckých výkonů jsou k vidění hned několikeré luxusní hodinky.

IWC Portuguese Yacht Club Ocean Volvo Race je speciální edice známého chronografu

Picture by: 
iwc.com

Kdo by neznal IWC Portuguese Yacht Club? Tento mechanický chronograf s nejsportovnější duší z celé rozsáhlé modelové linie Portuguese se dočkal nové edice. Verze s přízviskem Volvo Ocean Race odkazuje na v létě uzavřené spojenectví stejnojmenného podniku a švýcarské manufaktury.

IWC Ingenieur Double Chrono aneb první inženýrky s rattrapante

Picture by: 
iwc.com

Řada Ingenieur je téměř šedesát let svébytnou a širokou kolekcí v portfoliu IWC a případný zájemce tak má z čeho vybírat. Aktuálně je na výběr trojí velikost pouzdra, ve kterém mohou být různé strojky rozličných charakteristik a schopností. Již tak bohatou nabídku nově doplnil model s dvojitým chronografem.

Hodinky IWC se objevily v novém filmu Red

Picture by: 
luxury-insider.com

Luxusní hodinky hvězdy stříbrného plátna provázejí od nepaměti. V novém americkém filmu Red, kde si hlavní roli střihl Bruce Willis a Morgan Freeman, můžete právě na jejich zápěstích zahlédnout hodinky IWC.

IWC Schaffhausen podporuje misi Adventure Ecology

Picture by: 
www.iwc.com

Ekologie a ochrana přírody vůbec je dnes tématem číslo jedna a na vlně "zeleného" myšlení se svezla i hodinářská značka IWC Schaffhausen. Ta se zapojila do realizace projektu Adventure Ecology, která má v rámci plavby z USA do Austrálie zvýšit povědomí populace o aktuálních ekologických problémech planety.

Syndikovat obsah