Girard-Perregaux

  • warning: array_map() [function.array-map]: Argument #2 should be an array in /hosting/www/chronomania.cz/www/modules/system/system.module on line 1015.
  • warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.

Girard-Perregaux SeaHawk 1000 Big Blue vyzývají k ochraně oceánů

Picture by: 
girard-perregaux.com

Letošní Světový den oceánů se manufaktura Girard-Perregaux rozhodla podpořit speciální edicí svého legendárního modelu SeaHawk 1000. Číslovaná řada Big Blue odkazující na nutnost ochrany čistoty moří a oceánů bude vyrobena v počtu pouhých 15 kusů.

Girard-Perregaux podporuje nadaci Andrea Bocelliho

Picture by: 
forbes.com

Švýcarské hodinářské manufaktury nejenže produkují časomíry té nejvyšší kvality, ale často také pomáhají dobré věci. Girard-Perregaux není výjimkou, podporuje totiž novou nadaci italského tenoristy Andrea Bocelliho.

Girard-Perregaux 1966 s výročním i věčným kalendářem

Picture by: 
girard-perregaux.ch

Bohatá historie, pokrok a mnoho technických inovací. To je Girard-Perregauex, švýcarská hodinářská manufaktura zvučného jména, která se pyšní mnoha zajímavými in-house strojky. Jeden z nich je výsadou známé lahůdky jménem 1966 Annual Calendar and Equation of Time, která bude k mání v novém provedení.

Girard-Perregaux ww.tc pro Only watch

Picture by: 
girard-perregaux.com

Charitativní aukce Only Watch se kvapem blíží a tak už známe identitu téměř všech hodinek, které se letos budou dražit. Jedněmi z nich je i speciální edice známých Girard-Perregaux ww.tc, která se pyšní unikátními materiály.

Syndikovat obsah