Patrimony

  • warning: array_map() [function.array-map]: Argument #2 should be an array in /hosting/www/chronomania.cz/www/modules/system/system.module on line 1015.
  • warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.

Vacheron Constantin Patrimony 14-day Tourbillon se zpřísněnou Ženevskou pečetí

Picture by: 
vacheron-constantin.com

Tradiční manufaktura Vacheron Constantin má dalšího zástupce rozsáhlé modelové řady Patrimony Traditionnelle. Novinka má nebývale velkou rezervu nátahu i tourbillon. Jedná se o vůbec první hodinky VC, které jako celek splňují zpřísněná kritéria Ženevské pečeti.

Vacheron Constantin Excellence Platine Patrimony Contemporary s legendárním strojkem

Picture by: 
vacheron-constantin.com

Příznivci manufaktury Vacheron Constantin mají další důvod k radosti. Je jím nová varianta hodinek Excellence Platine Patrimony Contemporary. Elegantní velmi tenké hodinky jsou oproti dřívější podobě malinko rozměrnější, hlavní chlouba v podobě legendárního tenkého strojku však zůstává.

Vacheron Constantin otevírá první butik v USA a představuje tři limitované edice

Picture by: 
toried.com

Značkový butik má pro každou hodinářskou značku jistý půvab. Zákazník vstoupí do vkusně a zároveň luxusně vyhlížejícího interiéru obchodu, který je jakousi svatyní té které značky. Náročný klient se zde dozví vše, co ho o daném výrobci nebo konkrétním modelu zajímá. Nedávno takovou otevřela manufaktura Vacheron Constantin.

Vacheron Constantin Patrimony Contemporaine. Za nezávislost Venezuely

Picture by: 
vacheron-constantin.com

V dubnu letošního roku uplynulo dvě stě let od zahájení revoluce za nezávislost Venezuely. K tomuto důležitému jubileu vydává druhá nejstarší hodinářská manufaktura Vacheron Constantin vydává přísně omezenou edici hodinek vycházející z kolekce Patrimony Contemporaine.

Syndikovat obsah