Patek Philippe

  • warning: array_map() [function.array-map]: Argument #2 should be an array in /hosting/www/chronomania.cz/www/modules/system/system.module on line 1015.
  • warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.

Patek Philippe Nautilus 5276 Annual Calendar: legenda s výročním kalendářem

Picture by: 
patek.com

Když se řekne Nautilus, pak se hodinkovým znalcům okamžitě vybaví legendární hodinky manufaktury Patek Philippe. Designový skvost, který navrhl vloni zesnulý umělec Gerald Genta. Před několika dny byly představeny PP Nautilus s výročním kalendářem.

Patek Philippe 3939 pro Only Watch 2011

Picture by: 
patek.com

Rovná čtyřicítka prestižních hodinářských značek ve svých dílnách připravila unikátní modely na letošní aukci Only Watch. Není překvapením, že svého zástupce do dražby vyslala i jedná z nejstarších manufaktur vůbec, Patek Philippe. Hodinky s referenčním označením 3939 se chlubí hned dvěma vysokými komplikacemi.

Patek Philippe otevírá nové výrobní prostory v Le Brassus

Picture by: 
patek.com

Hodinářská značka Patek Philippe, která je právem jednou z nejuznávanější vůbec, oficiálně otevřela nové výrobní prostory v malebné vísce Le Brassus, která se rozprostírá přímo v srdci švýcarského údolí Vallée de Joux.

Syndikovat obsah