Audemars Piguet

  • warning: array_map() [function.array-map]: Argument #2 should be an array in /hosting/www/chronomania.cz/www/modules/system/system.module on line 1015.
  • warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.

Audemars Piguet Royal Oak Tour Auto 2012: omezená edice legendárního chronografu

Picture by: 
tourauto.com

K příležitosti 21. ročníku závodu Tour Auto Optic 2000 Audemars Piguet vydává přísně limitovanou edici svých legendárních hodinek Oak Offshore Chrono a to z prestižní pozice oficiální časomíry celé soutěže, kterou zastává již od roku 2006.

Audemars Piguet Royal Oak Jumbo jsou po 40 letech k nerozeznání

Picture by: 
audemarspiguet.com

Letos uplyne již čtyřicet let od vydání dnes nejznámějších hodinek Audemars Piguet s názvem Royal Oak, které si za dobu své existence získaly mnohá srdce a zápěstí. Tato mezi sportovními hodinkami nestárnoucí klasika se dočkala nového provedení.

AP Jules Audemars Extra-Thin Bolshoi oslavují znovuotevření Velkého divadla

Picture by: 
audemarspiguet.com

Koncem listopadu bylo po dlouhých šesti letech znovu otevřeno proslulé moskevské Velké divadlo (Bolshoi), jehož historie sahá až do druhé poloviny 18.století. Že tato zpráva nemá s hodinařinou nic společného? Omyl. Audemars Piguet totiž k této příležitosti uvedla speciální edici známé kolekce.

Audemars Piguet Royal Oak Openworked Extra-Thin. Legenda slaví čtyřicetiny

Picture by: 
worldtempus.com

Když se řekne Audemars Piguet, asi každému na mysl přijdou typické a nezaměnitelné Royal Oak, jejichž design vzešel z pera geniálního návrháře pana Géralda Genta. Royal Oak v příštím roce oslaví čtyřicetiny a proslulá manufaktura proto uvádí limitovanou edici, která se chlubí nejen extrémní štíhlostí.

Novak Djokovič ambasadorem Audemars Piguet

Picture by: 
ct24.cz

Světovému tenisu aktuálně kraluje Srb Novak Djokovič, který podle mnohých komentářů hraje tenis jako z jiné planety a je daleko před svými protivníky. Nesporného talentu srbského sportovce si všimli i ve Švýcarsku, konkrétně v ústředí prestižní značky Audemars Piguet, která s tenistou uzavřela spolupráci.

Audemars Piguet Royal Oak Offshore Ginza 7 a 40 nástěnných hodin jako podpora Japonsku

Picture by: 
audemarspiguet.com

Také hodinářské značky podobně jako jiné velké společnosti vyjadřují při rozličných přírodních katastrofách sounáležitost a podporu postiženým oblastem. Nejinak tomu bylo při letošním zemětřesení v Japonsku, na které obratem začaly přispívat velké korporace a organizace. Stranou nezůstává ani Audemars Piguet.

Hodinky Audemars Piguet nosí Schwarzenegger i Bill Clinton

Picture by: 
www.luxurybazaar.com

Mnoho politiků po celém světě nosí luxusní hodinky předních švýcarských hodinářů. Někdy ale záliba a fascinace politického reprezentanta jde tak daleko, až přeroste ve spolupráci. Takový je i příběh Arnolda Schwarzeneggera.

Audemars Piguet a Arnold Schwarzenegger: spojenectví, která trvá

Picture by: 
www.audemarspiguet.com

Bývalý guvernér Kalifornie a hrdina akčních filmů Arnold Schwarzenegger je kromě jiného také známým milovníkem náramkových hodinek. To ostatně dokazuje i jeho spolupráce se značkou Audemars Piguet. Letošní rok je pro obě strany významný realizací sběratelské edice proslulého modelu The Royal Oak. Strategické spojenectví tímto vrcholí, žádná další edice hodinek prý ze spolupráce nevzejde.

Audemars Piguet Royal Oak Indianapolis jdou do dražby v síni Antiquorum

Picture by: 
www.audemarspiguet.com

Náruživí sběratelé hodinek by měli zbystřit a svůj zájem zaměřit na blížící se aukci ve známé dražební síni Antiquorum v New Yorku. Kromě jiného se totiž bude hledat majitel unikátních hodinek Audemars Piguet Royal Oak, kteroužto edici hodinář vydal v rámci závodu Formule 1 v Indianapolis před deseti lety.

Syndikovat obsah