Chopard

  • warning: array_map() [function.array-map]: Argument #2 should be an array in /hosting/www/chronomania.cz/www/modules/system/system.module on line 1015.
  • warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.

Chopard představil nový in-house strojek i své další úspěchy

Picture by: 
chopard.com

Pro značku Chopard je současné období především o velkých investicích. Čtvrtá výrobní hala je již na světě, jen za uplynulý rok bylo otevřeno 15 značkových prodejen a vysoko ceněn je také nový kalibr 01.04-C, který vznikl ve spřátelené dílně Fleurier Ebauches.

Chopard L.U.C. 8HF. Vysoká frekvence a vysoká přesnost

Picture by: 
chopard.com

S opravdu zajímavými hodinkami osazenými ještě obdivuhodnějším strojkem předstoupili před návštěvníky výstavy v Basileji hodináři značky Chopard. Model s označením L.U.C. 8HF se totiž chlubí strojkem, jehož setrvačka vykoná každou hodinu 28 800 kmitů.

Chopard Grand Prix de Monaco Historique

Picture by: 
www.chopard.com

Společnost Chopard je partnerem seriálu Formule 1 již od roku 2002. Pro ten letošní kromě jiných modelů přichystala fanouškům rychlých kol speciální edici s motivem tradičního závodu historických formulí v Monaku.

Syndikovat obsah