Calibre 12

  • warning: array_map() [function.array-map]: Argument #2 should be an array in /hosting/www/chronomania.cz/www/modules/system/system.module on line 1015.
  • warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.

TAG Heuer Monaco V4 Titanium a pohled do historie legendární kolekce

Picture by: 
tagheuer.com

Legendární hodinky Monaco z dílen TAG Heuer přicházejí v novém. Nejde ale o ten legendární chronograf, který proslavil Steve McQueen, nýbrž o novou limitovanou edici uznávaného modelu V4, jehož strojek popírá zavedené pořádky. Stejně jako předchozí edice "vé čtyřek", je i nová kvůli vysoké ceně určena především sběratelům.

TAG Heuer Singapore 2010: Monaco a Formula 1 v limitované edici

Picture by: 
watchprosite.com

Již potřetí se Velká cena Formule 1 pojede na okruhu v Singapuru a již potřetí k této příležitosti TAG Heuer realizoval limitované edice svých modelů. Zatímco předloni volba padla na elegantní model Grand Carrera, loni se fanoušci dočkali hodinek Carrera Day/Date s unikátním karbonovým ciferníkem. Letos se Švýcaři rozhodli pro oživení legendárního modelu Monaco, dámy potěší hodinky Formula 1 s více než stovkou diamantů.

Clint Eastwood a nečekaný dárek k narozeninám: TAG Heuer Monaco LS

Picture by: 
tagheuer-newsroom.co.uk

Clint Eastwood, hollywoodský to herec a výborný režisér, tvůrce mnoha filmových trháků má blízko ke značce TAG Heuer. Netají se tím, že v soukromí sám takové hodinky nosí. Letos režisér oslavil kulaté osmdesáté narozeniny a od výrobce obdržel luxusní kousek hodinek a sluneční brýle.

Syndikovat obsah