ETA 7750

  • warning: array_map() [function.array-map]: Argument #2 should be an array in /hosting/www/chronomania.cz/www/modules/system/system.module on line 1015.
  • warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.

Tissot Seastar 1000 Professional. Tisíc chronografů a ETA 7750

Picture by: 
tissot.ch

Potápěčské hodinky v portfoliu značky Tissot se jmenují Seastar. Nejedná se ale o žádnou novinku, ale kolekci, jejíž příběh se píše téměř 40 let. Současná verze s dovětkem 1000 je v nabídce v tříručkovém provedení i verzi s chronografem. Aktuální novinkou je varianta se strojkem ETA 7750.

Oris Carlos Coste LE Cenote Series

Picture by: 
www.oris.ch

Příznivci potápěčských hodinek a fanoušci světového rekordmana ve volném potápění  Carlose Costa mají důvod k radosti. Značka Oris, jejímž je Carlos dlouhou dobu ambasadorem, si totiž na letošní rok připravila limitovanou edici hodinek s jeho podpisem.

Ball Watch Storm Chaser DLC Glow: 66 tritiových trubic a 1 999 vyrobených kusů

Picture by: 
www.ballwatch.com

Původně americká hodinářská značka Ball Watch Company je mezi příznivci náramkových hodinek proslulá zejména systémem samonapájecích tritiových trubiček, které znamenají dokonalou čitelnost číselníku i za šera. Posledním počinem společnosti je limitovaná edice modelu Storm Chaser.

Syndikovat obsah