Tissot T-Touch Classic

Tissot T-Touch Classic

Novinky / Tissot

Tissot T-Touch Classic: pro konzervativce s duší sportsmana

Sportovní hodinky T-Touch s dotykovým sklem jednoznačně k nejoblíbenějším z celé široké kolekce Tissot. Na letošní rok je v plánu rozšíření řady o další model jménem T-Touch Classic. O řadu užitečných funkcí uživatelé nepřijdou, konzervativci pak ocení jejich střídmý vzhled.

Dosavadní modelové řady T-Touch, ať už mluvíme o T-Touch Expert, Sea Touch nebo Racing Touch, mají sportovní design a takové hodinky by tedy k obleku příliš neobstály.
Právě to by mohly T-Touch Classic změnit, ačkoli uvnitř pracuje bateriový strojek a na číselníku je krom analogového i digitální zobrazení, elegantní tvar pouzdra boří zavedenou pověst "t-touchů" coby ryze sportovních hodinek.

Ocelové pouzdro má rozměr 42 milimetrů (plášť řady T-Touch Expert je přitom větší o 2 milimetry), rozteč nožek pak jsou rovné dva centimetry. Samotný číselník obepíná poměrně masivní  pevná luneta, která bude zřejmě vyčnívat nad plochu dotykového skla, které je vůči poškození přeci jen o něco více náchylné. Na pouzdře se střídají jemně broušené a leštěné plochy, stejně tak ocelový tah má krajní články vyvedeny v zrcadlovém lesku.

Nepřehlédněte  Tržby Swatch Group v roce 2011 přesáhly 7 miliard franků

Tissot T-Touch Classic

Dvojici rafiček spolu s digitálním displejem napájí baterie ve strojku ETA E49.301 a kromě přesného času disponuje budíkem, věčným kalendářem, kompasem, měsíční fází, stopkami s mezičasem a možností uložit data do paměti a dvojitým odpočtem.  Jednotlivé funkce se vybírají dotykem na safírovém skle po aktivaci dotykové vrstvy stiskem korunky. Podobně jako u aktuální řady Expert lze i tady digitální displej osvětlit.  

Tissot T-Touch Classic

Pouzdro odolá tlaku vodního sloupce 100 metrů, vody se tak s novými T-Touch Classic není třeba bát. Časomíru, která bude k dostání v několika zbarveních číselníku a kromě ocelového tahu i s koženým řemenem, ale na své zápěstí nezapnete dřív, než na podzim, doporučená cena by měla být okolo 19 tisíc korun.

Zdroj: A blog to read

Štítky:

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*