Hublot

  • warning: array_map() [function.array-map]: Argument #2 should be an array in /hosting/www/chronomania.cz/www/modules/system/system.module on line 1015.
  • warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.

Pětimilionové Hublot s více než tisícovkou diamantů už mají svého majitele

Picture by: 
hublot.com

Na výstavě v Basileji toho bylo k vidění mnoho a mezi technickými skvosty typu Mikrogirder, jež drží titulu nejpřesnějšího mechanického chronografu mohli návštěvníci zahlédnout i šperkařský skvost s názvem  od Hublot. Ten si krátce na to našel svého majitele, za kterým putoval až do Singapuru.

Hublot Classic Fusion Extra-Thin Skeleton. Tenké hodinky s otevřeným srdcem

Picture by: 
hublot.com

Se skeletonizovanými hodinkami se v poslední době roztrhl pytel a Hublot v Basileji další kousek přidá. Novinka má jméno Classis Fusion Extra-Thin Skeleton, která kromě obnaženého strojku poukazuje také na enormní štíhlost hodinek.

Jean-Claude Biver končí v pozici šéfa manufaktury Hublot

Picture by: 
hublot.com

V půli prosince ještě navenek situace v Hublot nijak nenasvědčovala, že se schyluje k velkým změnám. Šéf společnosti J.-C. Biver tehdy se zástupci technického učení v Lausanne představil obdivuhodnou slitinu Magic Gold. K prvnímu lednu nového roku znenadání sestupuje z nejvyššího postu o stupínek níž.

Hublot Magic Gold je nejtvrdší zlato na světě

Picture by: 
hublot.com

Velký úspěch v samotném závěru letošního roku hlásí hodinářská manufaktura Hublot. Tím důvodem k oslavě není vydání limitované edice ani představení nového in-house strojku. Společnost se tentokráte vrhla na studium vylepšování materiálů a výsledkem je odolná slitina Magic Gold.

Kolem světa s Hublot King Power Unico GMT

Picture by: 
hublot.com

Hodinářský dům Hublot na rozšiřování své legendární kolekce King Power dbá se vskutku mateřskou péčí. Posledním důkaz tohoto počínání má jméno Unico GMT a pyšní se unikátním zobrazením času v hned několika časových pásmech skrze čtveřici rotujících disků.  

Hublot Classic Fusion Yacht Club de Monaco připomínají 10.ročník závodu

Picture by: 
bornrich.com

Proslulý Yacht Club de Monaco pořádá jachtařské závody s názvem Monaco Classic Week již podesáté a toto jubileum inspirovalo manufakturu Hublot, tradičního partnera klání, k uvedení speciální edice hodinek Classic Fusion, které hned několika prvky na známý závod odkazují.

Hublot a Hamilton v akčním snímku Setup

Picture by: 
streetdose.com

Druhý film režiséra Mikea Gunthera sice nesklízí kdovíjak příznivou kritiku, milovníkům luxusní časomíry se ovšem líbit bude zcela určitě. Hned v několika momentech jsou totiž na zápěstích hlavních protagonistů vidět snadno rozpoznatelné hodinky.

Hublot King Power Dwayne Wade: obří pouzdro v keramice

Picture by: 
hublot.ch

Začátkem letošního roku se již tak nemalá skupina ambasadorů značky Hublot rozrostla o dalšího člena. Ten doslova ční vysoko nad ostatními. Dwayne Wade je totiž hvězda NBA,  kde je nadprůměrná výška téměř nezbytnou vstupenkou do hry.  

Hublot Oceanographic 4000. Vodotěsnost je jejich druhé jméno

Picture by: 
hublot.com

Skutečnou delikatesu připravila příznivcům potápěčských hodinek švýcarská manufaktura Hublot. Jsou jí monstrózní hodinky Oceanographic, které zaujmou nejen svou zavalitou konstrukcí ale také stupněm vodotěsnosti, který je rovných 4 000 metrů.

Šéf F1 Ecclestone přepaden a okraden. Zbitou tvář ukázal v reklamě Hublot

Picture by: 
usatoday.com

Čtyřiadvacátý listopad tohoto roku si nejspíš navždy bude pamatovat šéf prestižního seriálu Formule  1 Bernie Ecclestone. Osmdesátiletého muže si totiž při jeho cestě z londýnské kanceláře vytipovala čtveřice vítečníků, kteří mu během chvilky uštědřili pár dobře mířených ran a kopanců a okradli jej. Ecclestone uvedl, že přišel o šperky v ceně asi šesti milionů korun.

Hublot v podhůří Alp otevřela novou manufakturu

Picture by: 
hublot.ch

Pátého listopadu proběhla ve Švýcarsku inaugurace a oficiální otevření nové manufaktury. Šéf společnosti Jean-Claude Biver k této události přizval předsedu představenstva skupiny LVMH Bernarda Arnaulta a Philippa Pascala, jež ve společnosti zastává funkci ředitele.

Usain Bolt nyní běhá i za Hublot. Bude ještě rychlejší?

Picture by: 
www.hublot.com

Řadu ambasadorů společnosti Hublot před několika dny rozšířil nejrychlejší muž planety, Jamajčan Usain Bolt. Trojnásobný zlatý olympijský medailista z Pekingu se tak zařadí po boku dalších významných sportovců, které Hublot sponzoruje, ať už je to fotbalista Diego Maradona nebo pilot Formule 1 Bruno Senna.

Syndikovat obsah