Tag Heuer

  • warning: array_map() [function.array-map]: Argument #2 should be an array in /hosting/www/chronomania.cz/www/modules/system/system.module on line 1015.
  • warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.

Omlazené TAG Heuer Aquaracer 500 m Ceramic mají odolnou lunetu

Picture by: 
tagheuer.com

Počítáte-li se k příznivcům potápěčských hodinek TAG Heuer, dnešní článek na ChronoManii vás rozhodně potěší. Oblíbená řada Aquracer totiž prošla mírnou obměnou, pouzdro má nyní klasičtější tvar a vylepšena také byla otočná luneta, dostala totiž odolnou vložku z keramiky.

TAG Heuer Racer je luxusní smartphone s vůní benzínu

Picture by: 
tagheuer.com

Primárně hodinářský TAG Heuer není žádným nováčkem ani v produkci mobilních telefonů. Začalo to řadou Meridiist a loni v červnu pak společnost představila svůj první smartphone s označením LINK. Na něj chce navázat modelem Racer, který připomíná rychlá auta.

TAG Heuer Carrera 1887 a další k osmdesátinám Jacka Heuera (BaselWorld 2012)

Picture by: 
tagheuer.com

Značka TAG Heuer přítomným v Basileji opět otevřela ústa dokořán, když představila nejpřesnější mechanický chronograf Mikrogirder 10 000. Kromě toho ale byly k vidění i cenově dostupnější hodinky, nových přírůstků se dočkala zejména řada Carrera.

TAG Heuer Mikrogirder 2000. Limit přesnosti měření času opět prolomen

Picture by: 
tagheuer.com

Již v neděli bylo jasné, že TAG Heuer chystá na pondělní večer odhalení něčeho opravdu velkého. Lákavý banner s odpočtem času, který dospěl k nule včera v 19:30 se nad tabulí složitých matematických výrazů ptal, co přijde po 1/1000 sekundy. Nyní už známe odpověď.

Brad Pitt v roli manažera baseballového týmu nosí TAG Heuer Kirium

Picture by: 
joreviews.com

Americký herec Brad Pitt ve svém aktuálním filmu Moneyball z prostředí v Americe populárního baseballu ukazuje hodinky značky, jíž byl dříve ambasadorem. Ač detailní záběr na zápěstí postavy Billyho Beana během více než dvouhodinového snímku nespatříte, tvary dnes už legendárních hodinek poznat jsou.

TAG Heuer Carrera Mikrograph Anthracite. Další velmi přesný chronograf za milion

Picture by: 
tagheuer.com

TAG Heuer Carrera Mikrograph se v únoru letošního roku staly prvním náramkovým chronografem schopným měřit krátké časové úseky s přesností setiny sekundy výhradně za pomocí čistě mechanického kalibru. Limitovaná verze 150 kusů přichází v novém barevném provedení.

TAG Heuer Monaco V4 Titanium a pohled do historie legendární kolekce

Picture by: 
tagheuer.com

Legendární hodinky Monaco z dílen TAG Heuer přicházejí v novém. Nejde ale o ten legendární chronograf, který proslavil Steve McQueen, nýbrž o novou limitovanou edici uznávaného modelu V4, jehož strojek popírá zavedené pořádky. Stejně jako předchozí edice "vé čtyřek", je i nová kvůli vysoké ceně určena především sběratelům.

TAG Heuer Mikrotimer Flying 1000 v prodeji za 65 000 €

Picture by: 
tagheuer.com

TAG Heuer Mikrotimer Flying 1000 byly zcela jistě nejúžasnějším exponátem letošní výstavy v Bazileji. Jelikož šlo pouze o koncept, nemohli představitelé značky na četné dotazy alespoň přibližné ceny tohoto technického zázraku odpovědět. Podle posledních informací ale ostré výrobě nic nebrání a cena je nižší, než se předpokládalo.

TAG Heuer Singapore 2011: Carrera Heritage a Formula 1 v limitované edici

Picture by: 
luxois.com

Kdo se v luxusních hodinkách jen trochu vyzná, těžko by se snažil nějak zpochybnit fakt, že je značka TAG Heuer se světem rychlých automobilů spjatá více, než kterákoli jiná švýcarská manufaktura. Zatím posledním důkazem vzájemného spojení jsou limitované edice řady Carrera Heritage a Formula 1.

Maria Šarapovová triumfovala na turnaji v Cincinnati

Picture by: 
tagheuer.com

Maria Šarapovová není v týmu ambasadorů značky TAG Heuer žádným nováčkem a před několika dny opět dokázala, že patří mezi světovou špičku ženského tenisu, když triumfovala na turnaji Western & Southern Open v Cincinnati.

TAG Heuer Link 2011. Větší a zaoblenější

Picture by: 
calibre11.com

Carrera, Link, nebo snad  Monaco? Která z uvedených kolekcí je pro TAG Heuer tou nejvíce ikonickou? Ačkoli je životní příběh řady Link kratší než u dalších dvou jmenovaných, pro řadu příznivců je právě tato kolekcí vůbec nejpovedenější. Prohlédněte si jejich omlazenou podobu pro nadcházející roky.

TAG Heuer ukončila spolupráci s Tigerem Woodsem

Picture by: 
bbc.co.uk

Tiger Woods po téměř devíti letech spolupráce se značkou TAG Heuer jako ambasador končí. Před dvěma lety ještě neporazitelná jednička golfu se od svého rozvodu na greenu trápí a nevyhrál jediný turnaj. TAG Heuer je již šestým velkým sponzorem, který s Tigerem v poslední době utnul spolupráci.

TAG Heuer LINK je i luxusní smartphone s Google Androidem

Picture by: 
tagheuer.com

TAG Heuer to nejsou pouze kvalitní švýcarské hodinky a LINK dnes už není označení jen jedné jejich ikonické kolekce. Právě tak totiž značka pojmenovala svůj luxusní smartphone, který používá operační systém od Google. Příznivci chytrých telefonů budou mít o čem přemýšlet.

První butik TAG Heuer v USA je v Las Vegas

Picture by: 
watchtime.com

Hodinářské butiky. Většinou architektonicky zajímavé objekty, kde najdou fanoušci dané značky aktuální nabídku hodinek pohromadě. V poslední době se s butiky roztrhl pytel, některé značky expandují do Asie, TAG Heuer ale s velkou slávou otevřela první butik na území USA.

TAG Heuer Monaco Mikrograph: legendární hodinky s moderním kalibrem

Picture by: 
www.tagheuer.com

Limitovanou edici hodinek Carrera Mikrograph značka TAG Heuer představila již v únoru tohoto roku. Každý ze 150 kusů, který bude vyroben během tří let, přitom ponese cenovku 50 000 USD. Není ale důvod nový in-house strojek stvořit jen pro jeden model a proto se u TAG Heuer rozhodli jej vsadit do legendární řady Monaco.

Syndikovat obsah