Tudor

  • warning: array_map() [function.array-map]: Argument #2 should be an array in /hosting/www/chronomania.cz/www/modules/system/system.module on line 1015.
  • warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.

Tudor Pelagos a Heritage Black Bay. Unikátní přezka a nádech 50. let

Picture by: 
tudorwatch.com

Páteční článek byl věnován novinkám značky Rolex a dnes se podíváme co v Basileji představila sesterská dílna Tudor. Radost budou mít milovníci potápěčských hodinek, modely Pelagos a Black Bay totiž právě do této kategorie patří.

Tudor expanduje do Asie a v Hongkongu otevírá svůj první butik

Picture by: 
luxury-insider.com

Asijské trhy jsou pro švýcarské výrobce hodinek stále lákavější. Není divu, Asie ukusuje z celkové produkce kvalitních hodinářů stále větší sousto a žádná značka proto nechce zůstat pozadu. Svůj první butik v Hongkongu tak na sklonku letošního roku otevírá Tudor.

Tudor Fastrider. S větrem o závod

Picture by: 
www.tudorwatch.com

Ačkoli je největší hodinářská výstava vůbec - BaselWorld - již nějaký ten týden za námi, na ChronoManii se ještě nějaký čas budeme věnovat jejím dozvukům, tedy připomenutí některých zajímavých hodinek, o kterých jsme doposud nestihli napsat. Jedněmi z nich jsou i Tudor Fastrider.

Tudor Heritage Advisor: větší a s mechanickým budíkem

Picture by: 
www.tudorwatch.com

Tudor je mezi milovníky náramkových hodinek známa jako levnější odnož značky Rolex. Představena světu byla samotným zakladatelem značky Rolex již roku 1946. Přes lepší cenovou dostupnost si ale hodinky této značky zachovávají rysy "rolexek" a častokrát jde o skutečné hodinářské lahůdky. Právě takto lze označit poslední novinku, která boduje mechanickým budíkem.

Syndikovat obsah