Velvyslanci

  • warning: array_map() [function.array-map]: Argument #2 should be an array in /hosting/www/chronomania.cz/www/modules/system/system.module on line 1015.
  • warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.

Rafael Nadal po French Open přišel o své hodinky Richard Mille RM027. Nakonec se ale našly

Picture by: 
reuters.com

Trochu hořkou pachuť mělo nedávné vítězství Rafaela Nadala na French Open. Po urputném boji sice porazil aktuální světovou jedničku Novaka Djokoviče, bohužel ale záhy na to přišel o své luxusní hodinky Richard Mille RM027 ceny okolo 300 tisíc eur. Nakonec se ale vše v dobré obrátilo.

Herbert Nitsch chce pokořit hranici 800 stop pod vodní hladinou

Picture by: 
breitling.com

Ačkoli je švýcarský Breitling spojen především s letectvím, v týmu ambasadorů má i takové, kteří jsou jako doma i stovky metrů pod vodní hladinou. Tuto skupinu zastupuje Rakušan Herbert Nitsch, který již loni předloni definoval světový rekord, když se potopil do hloubky rovných 700 stop pod hladinu.

Tyto Rolexy mi říkají pane, chlubí se golfista Rickie Fowler na Twitteru

Picture by: 
rolex.com

Rickie Fowler bezesporu je talentovaným golfistou, čehož si na jaře minulého roku všimli také u Rolex. Koncem dubna byla mezi oběma stranami podepsána smlouva a Rickie již má na webu legendární hodinářské značky své stálé místo. Na svém Twitteru navíc nedávno ukázal, že má pro hodinky Rolex opravdovou slabost.

Nezastavitelný Eli Manning má u Citizen vlastní hodinky

Picture by: 
escoutfootball.com

Ačkoli byl dnešní den pro hráče newyorského NFL týmu Giants dnem odpočinku, quarterback Eli Manning měl napilno. V samém srdci Manhattanu totiž spolu se zástupci japonské značky Citizen představil limitovanou edici hodinek, která nese jeho jméno.

Tiger Woods zažívá comeback. Je novým ambasadorem značky Rolex

Picture by: 
bbc.com

Pro Tigera Woodse byly poslední dva roky spíše trápením, přišlo odhalení jeho opakované nevěry, rozvod a osobní problémy se promítly i do jeho výkonů na greenu. V minulých měsících tak se sportovcem ukončilo spolupráci hned několik klíčových partnerů. Nyní to ale vypadá, že se vše v dobré obrací.

Gerard Butler si oblíbil Roger Dubuis s dvojitým tourbillonem

Picture by: 
rogerdubuis.com

Skot Gerard Butler je bezpochyby jedním z nejvýraznějších herců své generace a na svém kontě má hned několik filmových hitů a další filmové lahůdky, kde si střihne jednu z hlavních rolí jsou v přípravě. Gerard hraje nově důležitou úlohu také u švýcarské značky Roger Dubuis, která jej přijala do svého týmu.

Novak Djokovič ambasadorem Audemars Piguet

Picture by: 
ct24.cz

Světovému tenisu aktuálně kraluje Srb Novak Djokovič, který podle mnohých komentářů hraje tenis jako z jiné planety a je daleko před svými protivníky. Nesporného talentu srbského sportovce si všimli i ve Švýcarsku, konkrétně v ústředí prestižní značky Audemars Piguet, která s tenistou uzavřela spolupráci.

Maria Šarapovová triumfovala na turnaji v Cincinnati

Picture by: 
tagheuer.com

Maria Šarapovová není v týmu ambasadorů značky TAG Heuer žádným nováčkem a před několika dny opět dokázala, že patří mezi světovou špičku ženského tenisu, když triumfovala na turnaji Western & Southern Open v Cincinnati.

Hublot King Power Dwayne Wade: obří pouzdro v keramice

Picture by: 
hublot.ch

Začátkem letošního roku se již tak nemalá skupina ambasadorů značky Hublot rozrostla o dalšího člena. Ten doslova ční vysoko nad ostatními. Dwayne Wade je totiž hvězda NBA,  kde je nadprůměrná výška téměř nezbytnou vstupenkou do hry.  

TAG Heuer ukončila spolupráci s Tigerem Woodsem

Picture by: 
bbc.co.uk

Tiger Woods po téměř devíti letech spolupráce se značkou TAG Heuer jako ambasador končí. Před dvěma lety ještě neporazitelná jednička golfu se od svého rozvodu na greenu trápí a nevyhrál jediný turnaj. TAG Heuer je již šestým velkým sponzorem, který s Tigerem v poslední době utnul spolupráci.

Audemars Piguet Royal Oak Offshore Ginza 7 a 40 nástěnných hodin jako podpora Japonsku

Picture by: 
audemarspiguet.com

Také hodinářské značky podobně jako jiné velké společnosti vyjadřují při rozličných přírodních katastrofách sounáležitost a podporu postiženým oblastem. Nejinak tomu bylo při letošním zemětřesení v Japonsku, na které obratem začaly přispívat velké korporace a organizace. Stranou nezůstává ani Audemars Piguet.

Lyžař Didier Cuche ambasadorem Corum

Picture by: 
corum.com

Švýcarská lyžařská legenda Didier Cuche se v minulém týdnu domluvila se švýcarskou značkou Corum na spolupráci. Ikona světového sportu pochopitelně nenastoupí do švýcarských dílen jako hodinář, ale bude značku reprezentovat navenek, jak to ostatně ambasadoři dělají.

Hamilton Khaki Conservation Chrono: zajímavý strojek a podpis Harrisona Forda

Picture by: 
hamiltonwatches.com

Spolupráce švýcarsko-americké hodinářské značky Hamilton a neziskové organizace Conservation International, která upozorňuje na problémy životního prostředí, má další výsledek. Je jím samozřejmě další model hodinek, tentokráte s názvem Conservation Auto Chronograph.

Oris Carlos Coste LE Cenote Series

Picture by: 
www.oris.ch

Příznivci potápěčských hodinek a fanoušci světového rekordmana ve volném potápění  Carlose Costa mají důvod k radosti. Značka Oris, jejímž je Carlos dlouhou dobu ambasadorem, si totiž na letošní rok připravila limitovanou edici hodinek s jeho podpisem.

Audemars Piguet a Arnold Schwarzenegger: spojenectví, která trvá

Picture by: 
www.audemarspiguet.com

Bývalý guvernér Kalifornie a hrdina akčních filmů Arnold Schwarzenegger je kromě jiného také známým milovníkem náramkových hodinek. To ostatně dokazuje i jeho spolupráce se značkou Audemars Piguet. Letošní rok je pro obě strany významný realizací sběratelské edice proslulého modelu The Royal Oak. Strategické spojenectví tímto vrcholí, žádná další edice hodinek prý ze spolupráce nevzejde.

Syndikovat obsah