Breitling

  • warning: array_map() [function.array-map]: Argument #2 should be an array in /hosting/www/chronomania.cz/www/modules/system/system.module on line 1015.
  • warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.

Breitling představuje číslované Navitimer Cosmonaute s novým in-house strojkem

Picture by: 
breitling.com

Letos 24. května uplynulo 50 let od okamžiku, kdy astronaut Scott Carpanter v kapsli Aurora 7 třikrát obkroužil oběžnou dráhu Země. Společnost mu již tedy dělaly hodinky Breitling Navitimer a kulaté výročí je pro značku ideální příležitostí k výrobě speciální edice. A tak přišly na svět nové Navitimer.

Breitling na BaselWorld 2012

Picture by: 
breitling.com

Breitling na výstavě v Basileji představil celou řadu novinek. Známé kolekce se dočkaly nových přírůstků, a světlo světa spatřily i zcela nové designy. Pojďme si tedy všechny novinky, které mohli návštěvníci největší hodinářské výstavy vůbec na stánku obdivovat, krátce představit.

Breitling podpoří své chronografy s in-house strojkem pětiletou zárukou

Picture by: 
breitling.com

Značka Breitling bezesporu má stálé místo mezi tradičními hodinářskými domy a před třemi lety se začlenila to výsadního klubu hodinářů, kteří mají v nabídce své vlastní strojky. Nyní se společnost rozhodla na všechny chronografy vybavené některým manufakturním kalibrem dávat pětiletou záruku.

Breitling TOP GUN Chronomat. Další hodinky s puncem elitní školy

Picture by: 
breitling.com

Pro americkou elitní školu pro piloty stíhacích letounů se za její více než 40letou historii vžilo označení TOP GUN. Ve světě luxusních hodinek pak tento termín evokuje kultovní pilotní hodinky od IWC. Nyní jsou ale s programem námořního letectva Spojených států definitivně spojeny i hodinky Breitling.

Herbert Nitsch chce pokořit hranici 800 stop pod vodní hladinou

Picture by: 
breitling.com

Ačkoli je švýcarský Breitling spojen především s letectvím, v týmu ambasadorů má i takové, kteří jsou jako doma i stovky metrů pod vodní hladinou. Tuto skupinu zastupuje Rakušan Herbert Nitsch, který již loni předloni definoval světový rekord, když se potopil do hloubky rovných 700 stop pod hladinu.

Breitling for Bentley GMT V8. Nové kupé si žádá přesný chronograf

Picture by: 
breitlingforbentley.com

Švýcarský Breitling je neodmyslitelně spjat nejen s aviatikou, ale díky úzké spolupráci s britskou automobilkou Bentley také se světem rychlých kol. Nově představené Breitling for Bentley GMT V8 jsou dalším plodem kooperace obou technických velikánů.

Breitling Chronomat GMT 44. Cestovní chronograf v menším

Picture by: 
breitling.com

Breitling svým manufakturním Calibre 01 vybavil již několik hodinek. Pomineme-li původní Chronomat B01, bylo uvedeno několik jeho speciálních edicí a také model TransOcean. Později se kalibr dočkal obměny a přišel obří Chronomat GMT. Dnes byla představena jeho zmenšená verze.

Yves Rossy se proháněl s akrobatickou letkou Breitling Jet Team

Picture by: 
wired.com

Yven Rossy je skutečně zajímavý chlapík, tento dvaapadesátiletý Švýcar se proslavil vývojem a výrobou tryskových křídel, díky kterým dokáže ovládnout vzdušný prostor a překonal tak nejednu výzvu. Nedávno Rossy asistoval francouzskému týmu Breitling Jet Team, kde předváděl synchronizovaný let.

Breitling American Tribute: Chronomat B01 v limitované edici

Picture by: 
breitling.com

Švýcarský Breitling ve spolupráci s americkou neziskovou organizací Fisher House Foundation k letošnímu Dni veteránů připravil speciální edici svého oblíbeného chronografu B01. Veškeré parametry hodinek kopírují ty původní, nevšední je rytina na víčku hodinek a přísně omezená výroba.

Nový Breitling Colt Chronograph II, Colt 44 a Colt 33: kompletní redesign

Picture by: 
breitling.com

Švýcarská značka Breitling před nedávnem mírně obměnila svůj oficiální web a od minulého týdne na něm mohli návštěvníci zhlédnout také zbrusu novou kolekci. Tedy spíše obměněnou, z obrazovky totiž na ně mířil nový Colt.

Breitling Navitimer Super Constellation

Picture by: 
www.breitling.com

Patrně není švýcarského hodináře, který by měl s letectvím toliko společného, jako má Breitling. Ostatně spojitost s létajícími stroji je znát z valné většiny modelové nabídky. Výjimkou není ani nová edice Navitimer Super Constellation, kterých z výroby vzejde jen 1049 kusů.

Breitling Transocean: vintážní automaty s minimalistickým vzhledem

Picture by: 
www.breitling.com

Portfolio Breitling sestává především z hodinek se sportovním designem, kterým lze dodat eleganci různými typy řemenů. Soudobé hodinky s vintážním vzhledem v dnešní nabídce prakticky chybí. To už brzy nebude pravda, nové Transocean totiž právě takové jsou.

Breitling Chronomat GMT aneb "nový" in-house kalibr v masivním pouzdře

Picture by: 
www.breitling.com

Příznivci značky Breitling mohli v Basileji obdivovat také nejnovější počin s názvem Chronomat GMT Chronograph. Hodinky vyjma obřího pouzdra vábí také použitým strojkem. Srdcem hodinek je totiž upravený in-house kalibr s označením Caliber 04.

Breitling k příležitosti stého výročí námořního letectva uvádí limitovanou edici Airwolf

Picture by: 
www.breitling.com

Značka Breitling je s letectvím dlouhodobě úzce spjata. Mezi nabízenými modely tudíž najdeme celou řadu pilotních hodinek. K nedávnému stému výročí námořního letectva Breitling připravil pamětní edici hodinek Airwolf, kterých vzejde pouhých 500 kusů.

Breitling for Bentley Supersport Light Body LE coby oslava pokoření rychlostního rekordu

Picture by: 
bentleymedia.com

Čtyřnásobný světový šampion v rally Fin Juha Kankkunen za volantem supersportu Bentley stanovil nový rychlostní světový rekord. Po zamrzlém Baltském moři se totiž prohnal rychlostí přes 330 km v hodině. Breitling tento úspěch svého dlouholetého partnera oslavil vydáním limitované edice Bentley Supersport Light Body.

Syndikovat obsah